OCZKA WODNE W OGRODZIE

Budowa oczek wodnych to zadanie, które warto zlecić firmie zajmującej się projektowaniem ogrodów. Oczko wodne w ogrodzie może mieć dowolny kształt. Po jego wytyczeniu wykonujemy wykop, zawsze nieco głębszy niż przewidywana głębokość zbiornika. Wokół niecki wykopuje się rowek, który po wypełnieniu żwirem będzie zapobiegał przesiąkaniu wody do gruntu. Dno uszczelniamy specjalistyczną folią kauczukową  - odporną na uszkodzenia mechaniczne, przyjazną dla środowiska i wyjątkowo trwałą. Dno zbiornika zasypuje się piaskiem lub wykłada włókniną dla dokładniejszego zabezpieczenia folii. Na dno trafia pompa, a całość zostaje zamaskowana np. kamieniami i żwirem. Wokół brzegów oczka wodnego warto wysypać żyzną glebę i posadzić atrakcyjne rośliny.

Wykonujemy:

  1. różnego typu oczka wodne
  2. strumienie
  3. kaskady, wodospady
  4. stawy kąpielowe

Do prac wykorzystujemy najwyższej jakości materiały - folie  a także pompy i systemy filtracji . Gwarantujemy pełną realizacje prac, łącznie z dopełnieniem wszelkich formalności projektowych i urzędowych.

Wszelkiego rodzaju obiekty wodne doskonale urozmaicają aranżacje ogrodów zarówno tradycyjnych, jak i tych utrzymanych w nowoczesnym stylu.

View the embedded image gallery online at:
https://florbud.pl/oczka-wodne-ogrody#sigProId31873c42cc

oczka wodne