REALIZACJA PROJEKTUzraszacze
Przystępując do realizacji projektu ustalamy wynagrodzenie na podstawie kosztorysu zawierającego takie elementy jak koszt robocizny, konkretnych materiałów i transportu.
Uzgodnienie kosztorysu i okresu realizacji jest podstawą do podpisania umowy z Inwestorem.
Szczegóły zawarte w kosztorysie określają zakres prac . Dotyczy to zarówno ilości np. żwiru na rabaty; materiałów takich jak rodzaj rodzaj bruku czy obrzeża rabatowego jak i sposobu montażu np. rodzaj użytych podkładek i mocowania w tarasach drewnianych i betonowych. Tak przygotowany zestaw informuje Inwestora o jakości użytych materiałów i sposobie wykonania.
Podsumowując : klient wie z góry za co płaci.
Realizujemy projekty w pełnym zakresie : od przygotowania podłoża , przez brukowanie, małą architekturę po sadzenie roślin i automatyczny system nawadniający. Zapewniamy solidność wykonania i fachowość popartą blisko 30-letnim doświadczeniem doświadczeniem.
Bazujemy na materiałach oferowanych przez sprawdzonych i uznanych producentów ( Libet, Semmelrock, ToroTimber , Megawood a z nawodnienia Hunter Industries . Opieramy się na najnowszych technologiach i trendach.
Prócz prac ogrodniczych i instalacyjnych wykonujemy również wspomniane już roboty budowlane i montażowe .Zaliczamy do nich montaż ogrodzeń, układanie różnych typów nawierzchni brukarskich, montaż altan, pergoli i trejaży. Zajmujemy się oświetleniem ogrodów i ich upiększaniem za pomocą drobnych detali: donic, rzeźb czy świeczników. Dobieramy meble i tkaniny do altan.
Tworzymy dla Was piękne i funkcjonalne przestrzenie.

prace ogrodowe